ALT MENU 01

Web Sitesi Hakkında

Türk Standardları Enstitüsü Web Sitesine hoşgeldiniz. Bu bölüm, Web Sitesini ziyaret ve kullanım politikalarını içermektedir.

 Bu internet sitesinin herhangi bir sayfasına girerek, aşağıda belirtilen şartları kabul etmektesiniz. Aşağıda yer alan şartları kabul etmemeniz halinde, bu internet sitesine erişmeyiniz.

TSE Tüm Hakları Saklıdır ©
Bu Web Sitesi ve tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu´na tabidir ve içeriğine ilişkin her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi, belge ve her türlü fikri ve sınai haklar ile tüm telif hakları ve diğer fikri ve sinai mülkiyet hakları Türk Standardları Enstitüsü´ne aittir. Bu Web Sitesinin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.

İnternet sitesinde bulunan hiçbir bilgi; önceden izin alınmadan ve/veya kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Sitenin bütünü veya bir kısmı kaynak gösterilmeden başka bir web sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.

Sorumluluk Muafiyeti
Türk Standardları Enstitüsü bu sitede yer alan bilgilerin tam ve doğru veya sayfaya kesintisiz giriş sağlanacağını garanti etmemektedir. İşbu sitede yer alan beyanlar hukuken taahhüt niteliğinde sayılmayacaktır ve bağlayıcı değildir. Bu bilgilerle üçüncü şahısların haklarının ihlal edilmemesi; mülkiyet, satılabilirlik, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir.

 Bu internet sitesinde yer alan bilgi, rapor, gözlem, tahmin, grafik ve benzeri her türlü elektronik doküman Türk Standardları Enstitüsü tarafından herhangi bir maddi menfaat temin edilmeksizin genel anlamda kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. İnternet sitemizde yer alan bu elektronik dokümanların doğruluğu; yazım hatası, yazılım hatası, aktarım hatası, sistemlerin bozulması veya saldırıya uğraması gibi nedenlerden kaynaklanan hatalara karşı garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir.

 Bu nedenle bu internet sitesinde yer alan elektronik dokümanlardaki hatalardan, eksikliklerden ya da bu dokümanlara dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak, doğrudan veya dolaylı, her türlü maddi/manevi zararlar ve masraflardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zarar ve masraflardan dolayı Türk Standardları Enstitüsü sorumlu tutulamaz.

 Bu internet sitesinin kullanımı sırasında herhangi bir arıza, hata, eksiklik, kesinti, kusur veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü veya hat veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarardan, Türk Standardları Enstitüsü ve/veya çalışanı, bu tür bir zarar olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar.

 Bu bilgiler doğrultusunda, Türk Standardları Enstitüsü, bu sitenin içeriğinde yer alan bilgilerden ve görsel malzemeden kaynaklanabilecek hatalardan, maddi veya manevi zararlardan hiç bir şekil ve surette sorumlu değildir.

 Burada yer alan tüm bilgiler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Türk Standardları Enstitüsü dilediği zaman, sitenin herhangi bir bölümünü iptal edebilir, değiştirebilir, haber vermeksizin sitedeki bazı özellikleri veya bilgileri veya sitenin bazı bölümlerine erişimi sınırlandırabilir.

 Türk Standardları Enstitüsü, Web Sitesinin virüs önlemlerini almış olmakla birlikte, bu konuda bir garanti vermemektedir. Herhangi bir bilgi, belge, uygulama vb. indirmeden önce virüslerden korunma konusunda gerekli önlemlerin alınması tavsiye edilir.

Ziyaretçi Bilgileri
Sitemiz, herhangi bir kişisel bilgi verilmeden ziyaret edilebilir ve incelenebilir. www.tse.org.tr internet sitesi ip adresiniz ve erişim zamanınız dışında kişisel veri toplamaz. TSE tarafından sunulan diğer uygulamalara kişisel bilgi girişi yapılması durumunda, ziyaretçilere ait bilgiler Türk Standardları Enstitüsü tarafından güvenli bir şekilde saklanacaktır.

Türk Standardları Enstitüsü Web Sitesinde yer alan web sayfalarına ilişkin tüm haklar saklıdır. ©

Erişilebilirlik
Türk Standardları Enstitüsü Web Sitesi World Wide Web Consortium (W3C) ve EN ISO 9241-151 Standardına uygun olarak geliştirilmiştir.

Mozilla Firefox, İnternet Explorer 9, Opera, Google Chrome, Safari gibi Modern Web Tarayıcılar ile daha iyi kullanıcı deneyimi sağlayabilirsiniz. En iyi 1024 piksel ve üzeri çözünürlük destekleyen ekranlarda gezebilirsiniz.
xHTML, CSS3, JavaScript ve asp.net C# kullanılarak geliştirilmiştir.

Return to Old Site